yükleniyor

Klasik Ruj Renkleriyle Sıra Dışı Makyajlar Yapmanın Yolları


Makyaj malzemelerini çok işlevli bir şekilde kullanmayı ne kadar sevdiğimizi bilirsin. Bu yazımızda da, klasik ruj renkleriyle sıra dışı makyajlar yapmanın yollarını anlatıyoruz!

Rujlar, hem günlük hem de özel makyajlarımızın vazgeçilmezi, almayı ve denemeyi en sevdiğimiz makyaj malzemelerinden. Haliyle de sahip olduğumuz ruj sayısı öyle hafife alınacak cinsten değil. Durum böyle olunca da klasik rujlarımızı farklı şekillerde kullanıp, özgün ve sıra dışı makyajlar yapmayı çok seviyoruz! Bu yazımızda da, L'Oréal Paris x Isabel Marant koleksiyonundaki 7 farklı renkteki ruju ve Magic Gloss'u nasıl çok işlevli hale getirebileceğini, değişik makyajlar tüyolarını anlatıyoruz!

Ombre Dudaklar


Ombre dudak makyajı, sıra dışı bir görünüm olsa da hepimizin en çok alışkın olduğu dudak makyajlarından. Birden fazla rengin verdiği gölgeli ve geçişli etkiyi biz çok seviyoruz. Nude ve kırmızı, kırmızı ve bordo gibi tonlarla elde edilen ombre dudak makyajları ise hem sıra dışı hem de çekici bir etki veriyor.

Bizim hem günlük hem de gece makyajında farklı bir etki elde etmek istediğimizde uygulamayı en sevdiğimiz iki ruj rengi nude ve kırmızı. Kırmızıyı dudaklarının dışına, nude tonu da dudakların iç kısmına uyguladığında çok doğal ve çekici bir ombre etkisi elde edebilirsin. Bu iki ton için önerimiz de L’Oréal Paris’in Isabel Marant makyaj koleksiyonundaki Color Riche rujlardan kırmızı Palais Royal Field ve nude Bastille Whistle.

Ruj ile monokrom makyaj

Ruju allık ve far olarak kullanmak, çok işlevliliğin zirvesi! Hem dudaklarda hem yanaklarda hem de gözlerdeaynı tonda renkler kullandığımızda verdiğimiz monokrom etki gerçekten harika sonuç veriyor. Bu üç bölgede aynı anda kullanabileceğin ruj gül kurusu-nude tonlarında olmalı. L’Oréal Paris x Isabel Marant koleksiyonundaki Color Riche rujlardan La Seine Shadow, tam da böyle bir renk. Bu gül kurusu ruju gözlerine parmaklarınla uygulayabilir, yanaklarına da allık olarak uygulayıp iyice dağıttıktan sonra son adımda dudaklarına da uygulayıp monokrom makyajını tamamlayabilirsin.

Kırmızı ruj ile eyeliner


Son dönemde kırmızı ve bordo rujlarla yapılan eyeliner görünümleri dikkatimizi çekiyor. Zaten söz konusu rujları makyajın farklı adımlarında kullanmak olunca, anında denemeden kendimizi alamıyoruz. Mat bitişli kırmızı bir ruju eyeliner olarak kullanmak da bize göre dahiyane bir fikir. Tek ihtiyacın olan da L’Oréal Paris x Isabel Marant koleksiyonundaki Color Riche La Butte Marshall rengi ve kesik uçlu bir eyeliner fırçası.

Glossy göz makyajıIslak göz makyajları geçtiğimiz yaz başından beri radarımızda. “Glossy” adı verilen ve ıslak bir etki bırakan bu makyaj trendini denemek için çok kolay bir tüyomuz var: Lip glossları göz makyajında kullanmak.

L’Oréal Paris x Isabel Marant koleksiyonundaki Amaze Magic Gloss hem bir dudak parlatıcısı hem de likit bir allık ama biz onu neden göz makyajımızda da denemiyoruz? Duygu Özen’in yaptığı bu göz makyajı bizde bir ışık yaktı ve bu pembe tonlu glossu göz makyajlarımızda kullanmaya başladık. Verdiği ıslak ve çekici etki gerçekten denemeye değer!


Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!