yükleniyor

Adsense Ödeme Alma! - 2018


Nedir bu "adsense ödeme alma" ve adsense'den nasıl ödeme alınır? Gelelim sorumuzun cevabına.

Bu makalemde sizlere adım adım görseller ile "adsense ödeme alma"yı anlatacağım. Adsense'den ödeme almak için önce onaylı bir adsense hesabına sahip olmalısınız. Onaylı bir hesabınız olduğunu düşünelim ve hızlıca anlatıma geçiş yapalım.

Öncelikle Buradan "Adsense Hesabı"mıza Giriş yapalım

Böylece "Adsense Ana Sayfa"mıza ulaşmış oluyoruz. Ana sayfada bir çok sekme mevcut ve aklımız karışmasın diye hemen ödeme alma kısmına geçiş yapalım.

Sağ Menüde Bulunan "Ödemeler" Sekmesine Tıklıyoruz

Karşımıza gelen sayfada İşlemler, Ödemeleri Nasıl Aldığınız ve Ayarlar sekmeleri mevcut. Biz burada "Ödemeleri nasıl aldığınız" sekmesinin hemen altında yazan;

"ÖDEME YÖNTEMLERİNİ YÖNETİN" Yazısının hemen üstüne tıklıyoruz.

Hemen ardından "ÖDEME YÖNTEMİ EKLEYİN" yazan yere tıklayıp devam ediyoruz.

Karşımıza çıkan sayfa aşağıdaki gibidir. Ödeme yöntemi ekle sayfasında dikkat edilmesi gereken en önemli konu isim ve soy isim asla türkçe harf içermemeli aksi takdirde hata alırsınız bazen hata vermeden kaydetmenize izin veriyor ama ödeme hesabınıza düşmeyebilir! (Örneğin Adınız Ömer Kaçan - Omer Kacan Olarak Girmelisiniz)

Aynen resimde açıkladığım gibi devam edin.


Evet değerli kardeşlerim. "Adsense Ödeme Alma" işlemi için hesabımızı tanımladık. Not: Hesap İbanı Tabiki TL olacak.

Gelelim en önemli noktaya abi ben 100 ₺ yazdırdım ama dediğini aynen yaptım ödemem hala gelmedi dememeniz için anlatıyorum. Ödemeler 200₺ olduğunda her ayın 1'inde kesinleşir ve her ayın 21'inde ödeme talimatı verilir. Hafta sonu denk gelmezse ve resmi bir tatile denk gelmezse 22'sinde para hesabınızda olur.

Bu kadar ince detaya inmeye ne gerek var diyenler olacak yalnız kardeşlerim sıfır bilgisi olanlar için de açıklayıcı olsun istedim. Umarım sizler için faydalı bir makale olmuştur.

Sorularınız İçin Bana Sosyal Medya hesabımdan ulaşabilirsiniz.

Facebook İçin Tıkla

İnstagram İçin Tıkla


Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!